Opublikowano: 08.02.2019

Obecnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Księgowa/Księgowy
Miejsce pracy: Kielce

Główne zadania:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za ewidencję dokumentów księgowych, poprzez wprowadzanie danych do systemu księgowego po uprzednim ich sprawdzeniu pod względem rachunkowym, uzgadnianie sald na kontach, dekretacje dokumentów, weryfikowanie, analizowanie oraz kontrola kosztów itp.

Oczekiwania:

• Wykształcenie  min. średnie , mile widziane kierunkowe – rachunkowość,
  • Doświadczenie w pracy w księgowości,
  • Podstawowa znajomość ustawy o rachunkowości i VAT,
  • Znajomość  pakietu MS Office,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność oraz  umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ciekawą pracę w miłej atmosferze,
  • Wsparcie ze strony zespołu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Stowarzyszenie „Nadzieja Rodzinie”  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko za pomocą poczty elektronicznej na adres: sekretariat(at)nadziejarodzinie.org.pl, bądź osobiście w siedzibie Stowarzyszenia „Nadzieja Rodzinie  25-711 Kielce, ul. Karczówkowska 36, wpisanym pod nr 8287 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.