Opublikowano: 10.12.2009

Z głębokim smutkiem i bólem serca zawiadamiamy, że w dniu 4 grudnia odszedł do Pana Życia nasz współpracownik i oddany służbie drugiemu Artur Nalepa. Był cenionym terapeutą uzależnień i pasjonatem w poszukiwaniu dróg spotkania z człowiekiem.
Artur zarażał nas pasją żeglarską i inspirował do pytań dotyczących skutecznych dróg ? metod pomocy.

Nasz ból jest tym bardziej przejmujący, że młode życie w wyniku tragicznego wypadku zgasło tak nagle, a tyle było wspólnych planów.
Żadne słowa nie oddadzą bólu przeżywanego przez najbliższych Arturowi, których tak bardzo kochał. Możemy zapewnić, że jesteśmy z Wami nie tylko dzisiaj, ale mamy nadzieję, że to ziarno posiane przez obecność i pracę Artura będzie realizowane w koncepcji rozwoju naszych placówek medycznych.
Wierzymy, że modlitwy kierowane do Pana Życia nie pozostają bezowocne i chociaż Artur odszedł od nas to ufamy, że dzięki Miłosierdziu Bożemu, będzie mógł się wstawiać za tych, których pozostawił, których prowadził na drodze zdrowienia.
Ufamy, że te modlitwy o cudowne uratowanie życia Arturowi były jemu potrzebne i chociaż to takie trudne, próbujemy wyznać niech będzie wola Twoja.

W imieniu Zarządu i pracowników NZOZ ?Nadzieja Rodzinie?

/-/ ks. Andrzej Drapała