Opublikowano: 02.11.2009

W dniu 26.10.2009 w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach odbyła się konferencja rozpoczynająca tegoroczną kampanię społeczno ? informacyjną ?Zycie jest zbyte cenne, nie zostawiaj go na drodze?. W tym roku obok naszego Stowarzyszenia organizatorami akcji są: Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Wydział Nauk o Zdrowiu UJK Kielce, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach, Stowarzyszenie ?Wspólnie Pomagamy? oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Obok realizatorów kampanii w konferencji wzięli udział starostowie, przedstawiciele szkół nauki jazdy, dyrektorzy szkół.

Na spotkaniu przypomniane zostały działania podejmowane w poprzedniej edycji, przedstawione zostały statystyki pokazujące skale problemu.