Opublikowano: 30.11.2008

Pamiętając wspaniałe chwile, których byliśmy świadkami w dniu 23 sierpnia br. czyli pobytu Europejskiej Karawany Przyjaźni pragniemy gorąco Państwu podziękować za przyjęcie naszego zaproszenia i włączenie się do przedmiotowej inicjatywy.

Gorąco dziękujemy Panu Wojewodzie ? Grzegorzowi Banasiowi za udostępnienie sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego, gdzie zorganizowaliśmy debatę wokół tematów Europa bez ubóstwa.
Dziękujemy również Pani Dyrektor Joannie Janiszewskiej ? Bujała za udział w debacie, cenny głos i wsparcie młodzieży i uczestników Europejskiej Karawany Przyjaźni w tworzonym dziele.
Szczególnie gorąco dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie na ręce Pani Dyrektor Magdaleny Gościniewicz za poczęstunek przygotowany dla uczestników Karawany na Placu Artystów.
Gorąco dziękujemy również Pani Bożenie Potockiej Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. J. Śniadeckiego i nauczycielom za udział w debacie i aktywne włączenie się wraz z młodzieżą w przygotowania pobytu Karawany w Kielcach.
Dziękujemy wszystkim przyjaciołom, którzy w tym dniu byli z nami, swoją obecnością pokazując, że wszelkie inicjatywy podejmowane na rzecz drugiego człowieka nie są im obojętne.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy.